0rzecz(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ultrasonografy

Oferujemy wysokiej jakości aparaty USG używane, ultrasonografy rekondycjonowane (odnowione) producentów takich jak GE, Toshiba, Siemens, Philips w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy usługi serwisowe naszych inżynierów jak i sprzedaż części oraz głowic ultrasonograficznych nowych i używanych.

Aby uzyskać najlepszą ofertę na ultrasonograf skontaktuj się z nami - kontakt.


Używane ultrasonografy Aloka

usg używane aloka Aloka firma, której technologia przyczyniła się do poprawy opieki nad pacjentami. Posiada wyjątkową historię jako innowator na rynku USG i jest znana z wysokiej jakości aparatów USG.

Używane ultrasonografy Esaote

usg używane esaote Zaawansowane technologicznie systemy ultrasonograficzne łączą ergonomiczną konstrukcje z łatwością użytkowania aparatów usg. Kliniczna wydajność z szerokim wyborem aplikacji.


Używane ultrasonografy GE Healthcare

usg używane ge GE Healthcare dostarcza produkty, które kształtują nową epokę w branży sprzętu medycznego. Szerokie doświadczenie w zakresie opieki medycznej pacjentów połączone z technologią i wydajnością umożliwia dostosowanie każdego systemu ultrasonograficznego do komfortowej pracy lekarza i bezbłędnie postawionej diagnozy.


Używane ultrasonografy Hitachi

usg używane hitachi Hitachi jest światowym innowatorem medycznych rozwiązaniach ultrasonograficznych. Firma jest bardzo dumna ze swojej serii ultrasonografów stacjonarnych i przenośnych. Aparaty USG Hitachi są łatwe w obsłudze, bardzo wydajne z niezwykle precyzyjną jakością obrazu.


Używane ultrasonografy Mindray

usg używane mindray Mindray Medical to firma skoncentrowana na innowacyjności, która produkuje sprzęt na cały świecie. Ultrasonografy Mindray znane są energooszczędne, niezawodne z dobrą rozdzielczością obrazu oraz czułym kolorowym Dopplerem.


Używane ultrasonografy Philips

usg używane philips Sprzęt firmy Philips od dłuższego czasu uznawany jest za lidera ultrasonografii w szczególności w sprzęcie dedykowanym do kardiologii. USG Philips w obrazowaniu spełnią dwa najważniejsze warunki - są bardzo wydajne i łatwe w użytkowaniu.


Używane ultrasonografy Samsung Medison

usg używane samsung medison Medison od momentu rozpoczęcia swojej działaności w połowie 1980 roku dołączył do producentów oferujących ultrasonografy klasy premium. Samsung nabywając markę Medison dołączyć do biznesu sprzętu medycznego. Obecnie Samsung Medison kontynuje działalność dostaczająć na rynek innowacyjne aparaty USG.


Używane ultrasonografy Siemens

usg używane siemens Całą serię ultrasonografów Siemens cechuje bardzo wysoka jakość. Firma nieustannie stara się poprawiać wysokie już standardy swoich aparatów USG. Lekarze wszystkich specjalizacji otrzymają wyczerpujące informację do dokładnych diagnoz.
Używane ultrasonografy SonoScape

usg używane sonoscape Wszystkie ultrasonografy Sonoscape oferują wysoką wydajność, dokładne odwzorowanie kolorów, czuły kolorowy Doppler w przystępnej cenie. To dobre rozwiązanie dla praktyki lub klinik, które mają napięty budżet.


Używane ultrasonografy Toshiba

usg używane toshiba Aparaty USG Toshiba ofertują idealne i zaawansowane rozwiązania dla różnych specjalizacji, w tym oprogramowanie naczyniowe, OB/GYN, MSK i szybko staje się jednym z najlepszych aparatów USG dostępnych na rynku.